Velkommen til Foreningen for Muskelsyke   Click to listen highlighted text! Velkommen til Foreningen for Muskelsyke

Organisasjonen

Leder 
Tone I. Torp
tlf :951 648 48
e-post: tone.torp@ffm.no

Nestleder 
Patricia Melsom
tlf: 916 036 81
epost: patricia.melsom@ffm.no

Økonomiansvarlig 
Øistein Slinning
tlf: 934 225 72
e-post: oistein.slinning@ffm.no

Studieleder 
Annie Aune
tlf: 900 61 651
e-post: annie.aune@ffm.no

Interessepolitisk talsperson
Ingeleiv Haugen 
e-post: ingeleiv.haugen@ffm.no  

Styremedlem
Gustav Granheim
e-post: gustav.granheim@ffm.no

Likepersonsutvalget 
Ian M. Melsom
tlf: 918 33 821
e-post: Ian.melsom@ffm.no

FFMUs representant 
Malin Fredrikke Pedersen 
tlf: 918 35 845
malin.pedersen@ffm.no

Varamedlem
Jon Magnus Dahl
e-post: jon.m.dahl@ffm.no

Varamedlem 
Morten T. Tangre
morten.tangre@ffm.no

Valgkomiteen`s medlemmer består av:

Leder: Laila Bakke

Medlem: Mia Irene Hansen

Medlem: Tor Egil Roheim

Medlem: Syvert Skagestad

Valgkomiteen treffes på:

epost: valgkomite@ffm.no

Redaksjonskomiteen`s medlemmer består av:

Leder: Gro W. Kristiansen

Medlem: Guro Skjetne

Medlem: Elisabeth Lillegrend

Medlem: Tore Gresdal

Redaktør av Muskelnytt: Bernt Roald Nilsen

Redaksjonskomiteen treffes på:

Epost:  redaksjonskomite@ffm.no

Kontrollkomiteen`s medlemmer består av:

Leder: Asbjørn Gausdal

Medlem: Aud Jorun Løvehaug

Medlem: Viggo Gangstad

Kontrollkomiteen treffes på:

epost: kontroll@ffm.no

Click to listen highlighted text!