Velkommen til Foreningen for Muskelsyke   Click to listen highlighted text! Velkommen til Foreningen for Muskelsyke

Organisasjonen

Leder 
Patricia Melsom
tlf: 916 036 81
epost: patricia.melsom@ffm.no

Nestleder/Studieleder
Annie Aune
tlf: 900 61 651
e-post: annie.aune@ffm.no 

Økonomiansvarlig 
Øistein Slinning
tlf: 934 225 72
e-post: oistein.slinning@ffm.no

Interessepolitisk talsperson
Ingeleiv Haugen 
e-post: ingeleiv.haugen@ffm.no  

Styremedlem
Gustav Granheim
e-post: gustav.granheim@ffm.no

Styremedlem
Sivert Chr. Haaland
Tlf: 907 47 900
E-post: sivert.haaland@ffm.no

Likepersonsutvalget 
Ian M. Melsom
tlf: 918 33 821
e-post: Ian.melsom@ffm.no

FFMUs representant 
Ingebjørg Larsen Vogt 
tlf: 962 31 064
ingebjorg.vogt@ffm.no

Varamedlem
Jon Magnus Dahl
e-post: jon.m.dahl@ffm.no

Varamedlem 
Morten T. Tangre
morten.tangre@ffm.no

Varamedlem
Helge Askildsen
Tlf: 911 35 788
E-post: helge.askildsen@ffm.no

Valgkomiteen`s medlemmer består av:

Leder: Tor Egil Roheim

Medlem: Johnny G. Johansen

Medlem: Syvert Skagestad

Medlem: Ada Karete Hansen

Valgkomiteen treffes på:

epost: valgkomite@ffm.no

Redaksjonskomiteen`s medlemmer består av:

Leder: Elisabeth Lillegrend

Medlem: Guro Skjetne

Medlem: Bjarthild Slagnes

Medlem: Tore Gresdal

Redaktør av Muskelnytt: Bernt Roald Nilsen

Redaksjonskomiteen treffes på:

Epost:  redaksjonskomite@ffm.no

Kontrollkomiteen`s medlemmer består av:

Leder: Asbjørn Gausdal

Medlem: Aud Jorun Løvehaug

Medlem: Viggo Gangstad

Kontrollkomiteen treffes på:

epost: kontroll@ffm.no

Click to listen highlighted text!