Organisasjonen

Sentralstyret

Leder 
Patricia Melsom
Tlf: 916 036 81
E-post: patricia.melsom@ffm.no

Nestleder
Rolf Inge Ambjørnsen
Tlf: 977 18 283
E-post: rolf.ambjornsen@ffm.no

Økonomiansvarlig 
Karin Margrethe Dons Ranhoff
Tlf: 901 71 263
E-post:  karin.ranhoff@ffm.no

Styremedlem
Asbjørn Gausdal
Tlf: 470 12 501
E-post: asbjorn.gausdal@ffm.no

Styremedlem
Line Handgård
404 52 627
E-post: line.handgaard@ffm.no

Likepersonsutvalget 
Ian M. Melsom
Tlf: 918 33 821
E-post: Ian.melsom@ffm.no

FFMUs representant 
Anja B. Johansen
E-post:anja.johansen@ffm.no

Varamedlem 
Elin Camilla Nilsen
E-post: elin.nilsen@ffm.no

Varamedlem
Sivert Haaland
E-post: sivert.haaland@ffm.no

Valgkomiteens medlemmer

Leder:  Arne F. Vogt

Medlem: Syvert Skagestad

Valgkomiteen treffes på:

E-post: valgkomite@ffm.no

Redaksjonskomiteens medlemmer

Leder:  Elin Sunde

Medlem: Ulf Johannessen

Medlem: Lene Paulsen

Medlem: Johnny G. Johansen

Redaktør av Muskelnytt: Bernt Roald Nilsen

Redaksjonskomiteen treffes på:

E-post: redaksjonskomite@ffm.no

Kontrollkomiteens medlemmer

Leder: Vibeke Aars-Nicolaysen

Medlem: Annie Aune

Medlem: Lars Bruun

Kontrollkomiteen treffes på:

E-post: kontroll@ffm.no