Organisasjonen

Leder 
Patricia Melsom
Tlf: 916 036 81
E-post: patricia.melsom@ffm.no

Nestleder
Ivar Aleksander Hagen
Tlf: 916 128 72     
E-post: ivar.hagen@ffm.no

Økonomiansvarlig 
Ole Hagen
Tlf:  996 35 626     
E-post: ole.hagen@ffm.no

Studieleder
Ada K. Ringstad
Tlf: 996 35 626
E-post: ada.k.ringstad@ffm.no

Interessepolitisk talsperson
Ingeleiv Haugen
Tlf: 901 67 626 
E-post: ingeleiv.haugen@ffm.no  

Styremedlem
Gustav Granheim
E-post: gustav.granheim@ffm.no

Likepersonsutvalget 
Ian M. Melsom
Tlf: 918 33 821
E-post: Ian.melsom@ffm.no

FFMUs representant 
Tonje Larsen
tlf: 900 40 789
E-post: tonje.larsen@ffm.no

Varamedlem
Jon Magnus Dahl
E-post: jon.m.dahl@ffm.no

Varamedlem 
Gabriel Wilhelmsen Hoff
E-post: gabriel.hoff@ffm.no

Varamedlem
Elin Camilla Nilsen
E-post: elin.nilsen@ffm.no

Valgkomiteen`s medlemmer består av:

Leder: Tor Egil Roheim

Medlem: Johnny G. Johansen

Medlem: Syvert Skagestad

Medlem: Ada Karete Hansen

Valgkomiteen treffes på:

epost: valgkomite@ffm.no

Redaksjonskomiteen`s medlemmer består av:

Leder: Elisabeth Lillegrend

Medlem: Guro Skjetne

Medlem: Louise Klemm

Medlem: Johnny G. Johansen

Redaktør av Muskelnytt: Bernt Roald Nilsen

Redaksjonskomiteen treffes på:

Epost:  redaksjonskomite@ffm.no

Kontrollkomiteen`s medlemmer består av:

Leder: Asbjørn Gausdal

Medlem: Annie Aune

Medlem: Viggo Gangstad

Kontrollkomiteen treffes på:

epost: kontroll@ffm.no