Har du planlagt ferien ennå? Hvis ikke må du sjekke ut dette fantastiske tilbudet fra Gurvika

Har du planlagt ferien ennå?

Stiftelsen Gurvika tilbyr gratis ferieopphold for medlemmer i FFMU / FFM ogderes assistenter. Det dere må dekke selv er reiseutgifter.

Gurvika er et feriested som er spesielt tilpasset personer med nedsatt funksjonsevne. Det ligger pent til i landets vakreste skjærgård, og det er også i det området i landet som er kjent for å ha best sommervær.

Gurvika ligger i Nevlunghavn som er i Larvik kommune. Larvik ligger i Vestfold.

Hyttene og stedet er godt tilrettelagt med blant annet basseng med rampe, og båt som er tilrettelagt for rullestoler.

Se videoer fra Gurvika og tilgjengelighet i hyttene: https://www.youtube.com/channel/UCX8DQUFtdropWOThVM0rngg

I disse spesielle tider da det meste blir avlyst, tilbyr stiftelsen nå gratis ferieopphold for FFMU/ FFM medlemmer. Tilbudet inkluderer i utgangspunktet full pensjon, men spør ved bestilling. Det kan være redusert på grunn av situasjonen.

I utgangspunktet er det fritt frem, men det kan være at det blir grenser for tilbudet – avhengig av hvor mange som benytter seg av det. Det kan være lurt å bestille raskt.

Les mer om Gurvika: https://www.gurvika.no/

 

Spørsmål og bestilling av ferie
Ta kontakt med Thorfinn Haugen, Daglig leder
Mobil: 41587805
Epost: post@gurvika.no

Ved bestilling bes det om at det refereres til dette tilbudet.

 

Hjertelig takk til dere i stiftelsen for dette fantastiske tilbudet!